Krakowscy finaliści wybrani

W dniu 17 grudnia 2012 roku podczas wigilijnego spotkania czterech krakowskich klubów Lions zaprezentowało swoje piosenki czterech kandydatów wyłonionych podczas listopadowych eliminacji. Wysoki poziom artystyczny postawił przez klubami trudne zadanie wyłonienia jednego finalisty, który będzie ich reprezentantem. Rozkład głosów w bezpośrednim głosowaniu członków klubów zdecydował o poparciu dwóch kandydatów.

Ostatecznie reprezentantami krakowskich klubów Lions zostają:
Anna Rossa – Katowice
Łukasz Żelechowski – Katowice

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem eliminacji. Gratulujemy zwycięzcom oraz bardzo serdecznie dziękujemy pozostałym uczestnikom za zaprezentowanie bardzo wysokiego poziomu artystycznego.

Komitet Organizacyjny Festiwalu