Zaproszenie krakowskich Klubów Lions

W imieniu Krakowskich Klubów Lions, organizatorów I Światowego Konkursu Piosenki dla Osób Niewidomych i Słabowidzących zapraszamy uzdolnione wokalnie osoby niewidome i słabowidzące na prezentację i wykonywanie przez siebie dowolnej piosenki.

Jury pod przewodnictwem Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Krakowie Pana Profesora Stefana Wojtasa oceni występy uczestników przesłuchania i wybierze najlepszych do dalszych etapów Konkursu.

Przesłuchania odbędą się w dniu 7 listopada 2012 roku o godzinie 10.00 w Krakowie w gmachu Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia ul. Basztowa 9.

Zgłoszenia proszę dokonać na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Proszę również zaznaczyć w zgłoszeniu oprócz danych kandydata jego potrzeby konieczne do wykonania utworu jak np: odtwarzacz dvd, pianino itd. Pod w/w adresem znajdziecie również Państwo informacje o konkursie.

W razie pytań prosimy o korzystanie z podanego powyżej adresu mailowego lub telefonicznie
+48 12 421 53 13.

Serdecznie Zapraszamy