Aktywnie włącz się w projekt

♪ przy pomocy lokalnej organizacji niewidomych lub szkoły muzycznej poszukaj w najbliższym środowisku talentów wokalnych

♪ z pomocą fachowców wybierz najlepszego kandydata

♪ zgłoś udział wybranego wokalisty w naszym konkursie

♪ poproś znanego autora tekstów o napisanie piosenki, a znanego kompozytora o skomponowanie oryginalnej muzyki dla wybranego wokalisty

♪ pomóż swojemu wokaliście w nagraniu przebojowej piosenki w profesjonalnym studiu

♪ w imieniu swojego klubu Lions wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na www.lionsfestival.jordan.pl

♪ zgodnie z regulaminem konkursu, najpóźniej do 31 maja 2013r. dostarcz nagrany na płycie DVD utwór do oceny międzynarodowego jury

Jury dokona wnikliwej oceny wszystkich nadesłanych utworów i wybierze najlepsze do konkursu finałowego w Krakowie. Wykonawcy zaśpiewają je na żywo przed publicznością festiwalową.

Zwycięzców wybierze profesjonalne, międzynarodowe jury, a obecni na sali słuchacze wytypują swoich ulubieńców do specjalnej nagrody publiczności.

Postaraj się, żeby wskazany przez ciebie niewidomy wokalista wypadł najlepiej
i uzyskał w ten sposób szansę na szeroką międzynarodową promocję.
Przyniesie to także dużo satysfakcji Twojemu Klubowi Lions.