W dniach 19-23 września 2021 r. odbył się Lions Charity Run.
Na zaproszenie Mariusza Szeiba uczestniczył w nim Lion z Krotoszyna Jacek Zawodny. LCR to międzynarodowy bieg charytatywny. Biegło w nim 5 Polaków, 2 Niemców, 2 Rosjan i 2 osoby z Niemiec jechały na rowerach. Zawodnicy sztafetowo pokonywali dystans. Jego tegoroczna trasa wiodła z Berlina do Kaliningradu. 717 km tyle dzieli Berlin od Kaliningradu i taką właśnie trasę mieli do pokonania członkowie Lions Clubs biegacze z Niemiec Polski i Rosji. W tym roku pobiegli pod dwoma hasłami "Zawsze sąsiedzi, Teraz przyjaciele" i "Biegniemy aby pomóc dzieciom chodzić".Pierwsze hasło dotyczy już tradycyjnego budowania przyjaźni między narodami, które przyświeca naszej idei od 2013 roku...