W czwartek 1 października 2020 r. Lions Clubs International Foundation, LC Elbląg oraz LC Elbląg Truso w ramach wspólnego projektu podarowały samochód Elbląskiemu Hospicjum im. dr Aleksandry Gabrysiak.
Jest to nowy citroën berlingo o wartości ok. 90 000 zł. Środki na zakup pojazdu zostały uzyskane z dofinansowania LCIF, a także dzięki hojności darczyńców okazanej podczas Balu Charytatywnego, który odbył się 2 lutego 2020 r.
Auto będzie przeznaczone m. in. do dojazdów personelu do najmłodszych pacjentów znajdujących się pod opieką domową placówki...