Lions Club Calisia i Czas na Kwiaty z Porcelaną Rosenthal organizują zbiórkę pieniędzy, by wspomóc Wojewódzki Specjalistyczny ZZOZ Chorób Płuc i Gruźlicy Wolica k/Kalisza, w którym o życie walczą pacjenci chorzy na COVID-19.

Od 6 do 16 maja przybądź do kwiaciarni przy Staszica 23 i kup przepiękne tulipany. Tylko teraz 25 sztuk możesz mieć za 30 złotych. Możesz dać więcej pieniędzy lub upić więcej kwiatów. Pamiętaj, że tulipany kupić można tylko w paczkach po 25 sztuk i zapłacić tylko gotówką.❗️

Kwiaciarnia czynna jest od 9.00 do 17.00. ZAPRASZAMY!