W związku z epidemią koronawirusa odczuwalne są ogromne braki, jeśli chodzi o płyny do dezynfekcji i środki ochrony osobistej.

Lions Club Krotoszyn włączył się w pomoc dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie. Dołączając do akcji zbiórki środków ochrony osobistej, które gromadzone są na potrzeby Pacjentów i Personelu szpitala zostało już przekazane: 150 litrów płynu do dezynfekcji i 2000 masek ochronnych.

Wierzymy, że nasza inicjatywa poprawi sytuację szpitala i przyczyni się do przeciwdziałania koronawirusowi. Jak zawsze staramy się pomagać mieszkańcom Powiatu Krotoszyńskiego i nieść pomoc osobom potrzebującym.

fot. grafika; źródło: www.medonet.pl