Nasz Lions Club Szczecin Jantar w ramach pomocy w walce z pandemią koronawirusa podjął współpracę z Oddziałem Chorób Zakaźnych, Hepatologii i Transplantacji Wątroby Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie przy ul. Arkońskiej, który został przekształcony w jednoimienny szpital zakaźny.
Po szybkich konsultacjach z przedstawicielami Szpitala i ustaleniu najpilniejszych potrzeb podjęłyśmy ekspresową decyzję. W ciągu kilku godzin zagłosowałyśmy e-mailowo i przyjęłyśmy uchwałę Klubu przeznaczając na wsparcie Szpitala 25.000 zł – to co nas mocno cieszy to szybka reakcja każdej z nas...