Kolejne wsparcie DOBREGO BRATA - 26.01.2023 r.

Współpraca LC Gdańsk Neptun ze Stowarzyszeniem „DOBRY BRAT” w Osieku rozpoczęta w maju 2022 r. zaowocowała uzupełnieniem wyposażenia Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjnego w kolejne sprzęty do fizjoterapii uchodźców z Ukrainy, w tym osób poszkodowanych w ramach działań wojennych. Drugi etap projektu został zrealizowany w czerwcu 2022 r.
Zainicjowana wiosną 2022 r. – tuż po wybuchu wojny na Ukrainie – współpraca ze Stowarzyszeniem „DOBRY BRAT” polegała na przystosowaniu ośrodka rehabilitacji do potrzeb uchodźców. Dzieliliśmy się informacją o tym projekcie we wpisie z 30 października 2022 r. Członkowie naszego Klubu od tego czasu pozostawali w stałym kontakcie ze Stowarzyszeniem, obserwując zmieniającą się sytuację.