Przekazanie władzy w Klubie - 03.06.2022 r.

W dniu 3 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste przekazanie władzy LC Elbląg w obecności członków klubu, małżonek i osób towarzyszących.
Wydarzenie miało miejsce w Restauracji Myśliwska w Elblągu. Honorowymi gośćmi były koleżanki z LC Truso z panią Prezydent Anną Sową na czele oraz pan Marco Cocchieri, właściciel hotelu Viwaldi w Elblągu. Po wybuchu wojny w Ukrainie podjęliśmy wspólną decyzję o pomocy uchodźcom z Ukrainy wraz z panem Marco Cocchieri i LC Truso. W hotelu Viwaldi przebywa około 76 osób, głównie kobiety i dzieci. ...