Campaign 100 - 3-letni projekt LCIF

W lipcu 2018 roku ruszyła nowa akcja LCIF - CAMPAIGN 100, celem której jest pozyskanie w ciągu 3 lat 300 mln USD (3 x 100 mln USD) na wspieranie lioneskich projektów lokalnych, realizowanych w różnych częściach świata. By zrealizować ten cel LCIF proponuje różne działania dla klubów i Lionów.
Zachęcam do wspierania tej idei: systematycznie w ciągu najbliższych lat lub jednorazowo. Każda forma jest zadowalająca! Lioni - darczyńcy będą honorowani specjalnymi pinami.
Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.lions.org.pl/images/stories/lcif/2017-2025/2018/campaign100
PDG Katarzyna Gebert, PMJF
Lions Club Gdańsk Amber