W otoczeniu zielonych lasów, słońca dającego dużo ciepła, spotkało się grono wielu wspaniałych osób.
To w sobotę 11 września 2021 roku w Dębinach elbląskie Lionki zorganizowały charytatywne spotkanie, którego celem było zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Karoliny.
Zapytacie - jak było? Odpowiedź może być tylko jedna – WSPANIALE. Cudowni goście, m.in. Gubernator Okręgu 121 Polska Ania Werno, koledzy i koleżanki z klubów Lions w Elblągu, Lidzbarku Warmińskim, Gdańsku, Olsztynie i wiele wspaniałych gości o ogromnych sercach...