Park Lwie Serce powstaje wiosną 2021 r., by uświetnić 30. rocznicę oficjalnego rozpoczęcia pracy członkiń Lions Club Poznań Patria.
Będzie miejscem spotkań, rozważań, obserwacji, miejscem integracji. Służyć ma temu również zaprojektowana w centralnym punkcie parku ławka o otwartym charakterze w postaci dwóch przeciwległych łuków. Park oprócz ludzi będą odwiedzać - a także zamieszkiwać - ptaki i inne małe żyjące stworzenia, które w całości razem z roślinami będą stanowić piękne bioróżnorodne środowisko, którym nam wszystkim tak bardzo leży na sercu by o nie dbać, inspirować się nim, a także korzystać z niego dla naszego zdrowia. smiley...