„Z wielką radością potwierdzam, że akcja „Szlachetna paczka” udała się pod każdym względem mimo obostrzeń związanych z pandemią”.
- napisała 12 grudnia 2020 r. do członków klubu prezydent Grażyna Walaszczyk. Dzień wcześniej 15 paczek przewieziono do wyznaczonego przez organizatora miejsca i tego samego dnia wieczorem obdarowani mogli cieszyć się prezentami. A była to rodzina samotnej mamy z czwórką dzieci (jednym niepełnosprawnym), mieszkająca w Szczecinie, wybrana przez Klub z listy wielu rodzin.
Na pomysł udziału w „Szlachetnej paczce” wpadł kolega z klubu Tomek Bąk. Jako że coroczny koncert charytatywny„Usłysz więcej”, organizowany przez LC Rainbow Bridge nie miał szansy na realizację, akcja z paczką wydawała się najbardziej możliwa...