To już ponad 22 lata minęło od momentu, gdy PDG Alek Bończa Tomaszewski (LC Gdańsk Neptun) postanowił powołać do życia pierwszy w Polsce północnej kobiecy Klub Lions.
Członkiniami Klubu było i jest wiele pań o różnorodnych profesjach, różnych doświadczeniach i umiejętnościach. Nie było więc innej możliwości - taki konglomerat pozytywnych cech skazany był na sukces w podejmowanych wyzwaniach i realizacji celów prospołecznych.
Tradycyjnie w październiku (w rocznicę charteru) miał się być wieczór charytatywny, były plany różnych przedsięwzięć dla beneficjentów Klubu...