Kolejny raz rozbrzmiały w autokarze radosne słowa obozowej piosenki, którą każdego roku dzieci z gminy Łochów śpiewają podczas wyjazdów z Lions Club Warszawa Arka oraz "Mówiącym Kijem".
26 lipca 2020 roku grupa około 30 dzieci z Łochowa i okolicznych miejscowości wyjechała na kolejny, już siódmy obóz, zorganizowany w Katach Rybackich przez stowarzyszenie LC Warszawa Arka, które współfinansowało całe przedsięwzięcie. Dziękujemy również Miejskiej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łochowie za wsparcie przy finansowaniu transportu. Celem obozu było nie tylko zapewnienie dzieciom udanego wypoczynku, ale także zmienienie ich życia na lepsze. Udaje się to osiągnąć poprzez treści profilaktyczne, które w ciekawy sposób przekazuje uczestnikom program Lions Quest. Obóz daje też możliwość poznawania świata, pokazywanie ciekawych i aktywnych form spędzania czasu. Wyróżnia się inspirującym programem fabularnym, a uczestnicy zawsze mogą liczyć na pełną akceptacji postawę opiekujących się nimi dorosłych...