We wtorek 24 czerwca 2020 roku odbyło się ostatnie spotkanie w tej kadencji członkiń Lions Club Elbląg Truso.
Na spotkaniu była obecna Past Gubernator Okręgu Katarzyna Gebert (LC Gdańsk Amber) oraz koledzy z zaprzyjaźnionego klubu LC Elbląg. Wspólnie zgromadziło nas przyjęcie nowych koleżanek oraz przekazanie władzy Prezydentowi i Zarządowi na nową kadencję 2020/2021.
Po powitaniu gości koleżanka Anna Stasiewicz-Pawlik poprowadziła uroczystość zaprzysiężenia nowych koleżanek klubowych: Annę Sowę i Dorotę Kotschy-Bagli. Koleżanki już od dłuższego czasu angażowały się w prace Klubu, dlatego z przyjemnością zostały przyjęte w poczet LC Elbląg Truso. Nasze grono liczy już 24 czlonkinie. Witamy serdecznie i życzymy dużej satysfakcji z pracy na rzecz potrzebujących...