Nasz Klub został zarejestrowany w maju 1990 roku a więc jesteśmy jednym z najstarszych klubów w Polsce i w tym roku obchodzimy 30-lecie naszej działalności.
Tym razem postanowiliśmy to zmienić i napisać o naszej współpracy z Gdańską Fundacją Innowacji Społecznej, operatorem sześciu Domów dla dzieci w Trójmieście.
Dzięki pomocy trójmiejskich klubów Lions zebraliśmy pewną sumę pieniędzy i wystąpiliśmy do LCIF o grant, równowarty zgromadzonej przez nas sumie. Wszystko się udało i dysponowaliśmy już kwotą, prawie wystarczającą na umeblowanie całego domu. I znowu natrafiliśmy na ludzi dobrej woli...