Ze względu na obecne występowanie pandemii Covid-19 musimy się zastosować do zaleceń epidemicznych.
Przez to Lions Klub Krotoszyn nie może organizować naszych imprez, podczas których wspieracie nas w działalności charytatywnej. Pomimo tego czujemy obowiązek pomocy i zdecydowaliśmy o wsparciu Szpitala Powiatowego w Krotoszynie w walce z epidemią ze środków, które wcześniej nam powierzyliście.
Do tej pory, w porozumieniu z działem zaopatrzenia Szpitala, zakupiliśmy 150 litrów płynów dezynfekcyjnych do skóry i odkażania powierzchni za 3.000 zł oraz przekazaliśmy 4.000 zł na zakup 2.000 sztuk atestowanych masek ochronnych dla personelu medycznego...