Nasz Klub Warszawa Arka od dawna pomaga Przychodni dla Bezdomnych w Warszawie. W tych trudnych czasach, w których przyszło nam się zmagać z pandemią również dorzucamy małą cegiełkę.

1 kwietnia 2020 r. przekazałyśmy dar dla Przychodni w postaci: gogli i przyłbic, rękawiczek ochronnych oraz kombinezony ochronne.

Dodatkowo zakupiłyśmy 200 sztuk fartuchów jednorazowych dla Szpitala na Wołoskiej.

Jesteśmy w trakcie gromadzenia kolejnych darów dla Szpitali oraz Przychodni dla Bezdomnych.

Jeżeli chcieliby Państwo dopomóc, to prosimy o kontakt.

Dziękujęmy!!!

członkinie LC Warszawa Arka