Kilka dni temu Michał Wigurski (LC Warszawa) zachęcał nas do przesłania króciutkich materiałów - klipów video, promujących działania polskich Lionów.
Michał zainicjował kampanię reklamową - od kilku dni w różnych miejscach Warszawy na wielkich telebimach prezentowany jest bliski nam znak.

GRATULACJE Michale za pomysł i skuteczność!

Szanowni Lioni,
Istnieje możliwość uruchomienia ogólnopolskiej kampanii reklamowej dot. Stowarzyszenia Klubów Lions, opartej o sieć reklamy cyfrowej - Screen Network (⇒prezentacja), która zgodziła się na darmowe puszczanie filmów reklamowych o ruchu Lions.
W związku z powyższym potrzebny jest film reklamowy o poniższych parametrach:
Materiał podstawowy
1. Sieć - Indoory i LEDy zewnętrzne (95% sieci)
Format 16 x 9. Rozdzielczość 1920x1080. Format MP4 lub JPG (10-15 sekund).
Materiał dodatkowy
2. Opcja - wielki ekran Plac Unii w Warszawie
Rozdzielczość 1110 x 1630 pikseli. Format MP4 lub JPG (10-15 sekund).
3. Opcja - PKP tranzyt (totemy)
Format 9-16. Rozdzielczość 1080x1920. Format MP4 lub JPG (10-15 sekund).

Czy Kluby w Polsce mają filmy reklamowe o powyższych parametrach?

Jeśli tak, to proszę pilnie o kontakt
Michał Wigurski
Prezydent LC Warszawa