Elbląskie Kluby Lions postanowiły wspólnie wesprzeć Hospicjum im. dr Aleksandry Gabrysiak.
Jednym z działań była organizacja Balu Charytatywnego w dniu 1 lutego 2020 roku w Nowej Holandii w Elblągu. Przygotowania do Balu trwały parę miesięcy a przewodzili nimi Prezydent Lions Club Elbląg Leszek Wójcik i Prezydent Lions Club Elbląg Truso Margerita Wawryszuk. Częste spotkania klubów, długie i burzliwe dyskusje pozwoliły nam na lepsze poznanie się, ale też okazało się, że ten duet jest stworzony do odnoszenia sukcesów.
Zaproszono na Bal Charytatywny ponad 200 osób, proponując gościom nie tylko zabawę, ale również możliwość otwarcia serca na potrzeby pacjentów Elbląskiego Hospicjum...