W piątek 7 lutego 2020 r. w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Gdyni w obecności Prezydenta Miasta, patrona honorowego Koncertu Dobroczynnego zorganizowanego przez Lions Club Gdynia 4 stycznia br. w Teatrze Muzycznym w Gdyni, miała miejsce skromna uroczystość przekazania 50.000 zł darowizny dla Gdyńskiej Fundacji Dom Marzeń.
Możliwe to było dzięki wieloletniej, partnerskiej współpracy Lions Club Gdynia z Teatrem Muzycznym oraz Sponsorom wspierającym nasze akcje dobroczynne i ponad tysiącu naszych Gości, którzy kupili cegiełki-zaproszenia na koncert. Dzięki tylu życzliwym ludziom gdyński Klub LIONS mógł cały dochód z imprezy przekazać na cele statutowe, m.in. na Dom Marzeń...