W imieniu Lions Club Poznań Concordia serdecznie dziękujemy Pani Gubernator, Past Gubernatorom, Lionom a nawet LEO, którzy wspomogli nas w organizacji uroczystości pogrzebowych.
Dziękujemy Wam również za obecność w ostatniej drodze Liona Gula Amiri. Wzruszające dowody pamięci pokazały nam oraz jego rodzinie,  jak bardzo był wyjątkowy i ważny w naszym życiu.
Gul na zawsze pozostanie dla nas wzorem wyjątkowej empatii i otwartości na potrzeby innych. Myślał i działał jak Lion. Był wśród nas i jesteśmy dumni, że był jednym z nas.