Jak zostać Lionem

Każdy kto przestrzega Kodeksu Etycznego Stowarzyszenia może być jednym z nas.
Jeśli chcesz zostać członkiem Klubu Lions - proszę skontaktuj się z Klubem działającym najbliżej Twojego miejsca zamieszkania - wykaz w zakładce Nasza organizacja

lub napisz do nas:

Okręg 121 Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Lions
61-545 Poznań, ul.Krzyżowa 7/1

Członkostwo w Klubie
W Klubie Lions można być członkiem aktywnym lub wspierającym.

Członek aktywny to osoba posiadająca pełnię praw i przywilejów oraz podlegająca wszystkim obowiązkom wynikającym z członkostwa. Prawa członkowskie obejmują m.in. prawo ubiegania się o pełnienie funkcji w klubie lub Okręgu oraz prawo głosu we wszystkich sprawach, będących przedmiotem głosowań. Do obowiązków należą m.in. regularne uczestnictwo w zebraniach, terminowe opłacanie składek, aktywne uczestniczenie we wszystkich pracach Klubu.

Członek wspierający to osoba wywodząca się ze społeczności lokalnej, która nie może w pełnym zakresie uczestniczyć w działalności jako członek aktywny, jednak pragnie wspierać Klub i jego inicjatywy dobroczynne oraz trwale z nim się związać. Status ten można otrzymać na zaproszenie Klubu. Członek wspierający ma prawo głosu w sprawach Klubu, ma obowiązek opłacania składek, lecz
nie może sprawować w Klubie funkcji z wyboru.

WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku

ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY