HABITAT FOR HUMANITY - GLIWICE (2000 r. - 2003 r.)

Image

W 2000 r. cztery Kluby Lions ze Śląska: LC Katowice, LC Katowice Barbórka, LC Pszczyna 95, LC Gliwice Sct Barbara zainicjowały wspólny projekt dofinansowania budowy mieszkań dla niezamożnych rodzin z Gliwic. Gromadzenie funduszy odbywało się poprzez organizowanie imprez charytatywnych w Katowicach, Muchowcu i Bojszowach. Projekt dofinansowała grantem w wysokości 10.000 USD Fundacja Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Lions, co umożliwiło przekazanie w 2003 roku organizacji Habitat for Humanity w Gliwicach darowizny w wysokości 15.000 USD.

Członkowie LC Gliwice Stc.Barbara ofiarowali na rzecz tego projektu również swoją wolontaryjną pracę na budowie przy pracach wykończeniowych nowopowstających mieszkań.

WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku

ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY