AUTO DLA HOSPICJUM w POLICACH (2010 r.)

Mercedes Vito podarowany Hospicjum w PolicachPod kierunkiem Donaty Juszczak (LC Szczecin Jantar) Przewodniczącej Strefy Zachodniopomorskiej Kluby Lions tej Strefy: LC PoliceLC Szczecin MagnoliaLC Szczecin Jantar,LC Gryfino i LC Barlinek zrealizowały wspólnie projekt „Razem dla hospicjum”.
Projekt polegał na zakupie i przekazaniu samochodu osobowego Mercedes Vito hospicjum opieki domowej dla dorosłych pod wezwaniem Królowej Apostołów w Policach.
Przy zakupie wykorzystano środki własne Klubów i grant z LCIF. Samochód został przekazany dyrektor hospicjum w Policach w dniu 22.05.2010 r. w obecności uczestników XIX Konwencji Krajowej Okręgu 121 Polska.

WE SERVE - Służymy innym od 1917 roku

ZMIENIAJ Z NAMI ŚWIAT NA LEPSZY